REKLAMA
Znaleziono 3852 wyników
Podpisano umowę na modernizację Ośrodka Namysłowska. Rusza budowa nowego kompleksu basenówartykuł
Pokaż artykuł
Podpisano umowę na modernizację Ośrodka Namysłowska. Rusza budowa nowego kompleksu basenów
Już wkrótce rozpocznie się pierwszy etap modernizacji Ośrodka Namysłowska. Inwestycja obejmuje budowę nowoczesnej krytej pływalni ze strefą saun oraz utworzenie przestrzeni dla sportów miejskich. Zakończenie prac planowane jest na drugą połowę 2028 roku.
SUPRAVIS inwestuje w fabrykę opakowań dla żywności w Bydgoszczyartykuł
Pokaż artykuł
SUPRAVIS inwestuje w fabrykę opakowań dla żywności w Bydgoszczy
Kolejna decyzja o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji została wydana przez Zarząd Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem decyzja trafiła do firmy SUPRAVIS spółka akcyjna z Bydgoszczy – jednego z liderów rynku opakowań dla żywności w Polsce. Przedsiębiorca planuje przeznaczyć na nową inwestycję niemal 60 mln zł.
[Wrocław] Żyj Dobrze! Nadchodzą kolejne targi Polskiego Związku Firm Deweloperskichartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Żyj Dobrze! Nadchodzą kolejne targi Polskiego Związku Firm Deweloperskich
Targi "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu" na stałe wpisały się w kulturalny kalendarz stolicy Dolnego Śląs...
[Warszawa] Nordcurrent nowym najemcą w Spektrum Towerartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Nordcurrent nowym najemcą w Spektrum Tower
Firma Nordcurrent, międzynarodowy producent i wydawca gier wideo, wynajęła 600 m kw. powierzchni w w...
WSSE Invest-Park ogłosiła przetarg na budowę hali magazynowo-produkcyjnej w Jaworzynie Śląskiej [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
WSSE Invest-Park ogłosiła przetarg na budowę hali magazynowo-produkcyjnej w Jaworzynie Śląskiej [FILM + WIZUALIZACJE]
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna (WSSE) Invest-Park po raz kolejny inwestuje na Dolnym Śląsku. Ogłosiła przetarg na budowę obiektu magazynowo-produkcyjnego w Jaworzynie Śląskiej.
W Głogowie na Dolnym Śląsku powstanie multimodalny węzeł transportowyartykuł
Pokaż artykuł
W Głogowie na Dolnym Śląsku powstanie multimodalny węzeł transportowy
Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn oraz Miasta Głogów podpisały w głogowskim ratuszu list intencyjny dotyczący współpracy w ramach realizacji programu "Odrzański Wodorowy Szlak Transportowy". Szczegóły przedsięwzięcia przedstawiono podczas konferencji prasowej.
Norweski producent elektroniki Kitron wybuduje nowy zakład produkcyjny w Grudziądzuartykuł
Pokaż artykuł
Norweski producent elektroniki Kitron wybuduje nowy zakład produkcyjny w Grudziądzu
Norweski producent elektroniki – Kitron – wybuduje nowy zakład produkcyjny w Grudziądzu. Inwestycja otrzymała decyzję o wsparciu Polskiej Strefy Inwestycji od Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Włoska firma z branży metalowej inwestuje w fabrykę w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Włoska firma z branży metalowej inwestuje w fabrykę w woj. śląskim
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) poinformowała o wydaniu decyzji o wsparciu dla spółki Malfe Poland Sp. z o.o., należącej do włoskiej firmy Malfe S.r.l. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
Polski producent z branży vendingowej inwestuje w woj. śląskim artykuł
Pokaż artykuł
Polski producent z branży vendingowej inwestuje w woj. śląskim
Kolejna inwestycja polskiej firmy w województwie śląskim, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem w liczących blisko 62 tysiące mieszkańców Żorach. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) wydała decyzję o wsparciu inwestycji polskiej firmy z sektora nowoczesnych rozwiązań vendingowych - As Vending Sp. z o.o.
Kolejna polska firma, ze wsparciem Katowickiej SSE, inwestuje w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma, ze wsparciem Katowickiej SSE, inwestuje w woj. śląskim
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE S.A.) nie zwalnia tempa i wydaje kolejną w tym roku decyzję o wsparciu inwestycji. Co cieszy, następna polska firma zdecydowała się na realizację nowych inwestycji. Tym razem jest to spółka Adapt-E, która zrealizuje swój nowy projekt inwestycyjny w województwie śląskim, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
Polska, rodzinna firma zainwestuje w Ornecie, dzięki wsparciu W-MSSEartykuł
Pokaż artykuł
Polska, rodzinna firma zainwestuje w Ornecie, dzięki wsparciu W-MSSE
Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna (WMSSE S.A.) rozpoczyna 2026 rok od wydania decyzji o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji dla polskiej, rodzinnej firmy. Pasieka Sienkiewicz Paulina Sienkiewicz zrealizuje w Ornecie inwestycję o wartości 1 715 000 złotych polegającą na budowie nowego zakładu produkcyjnego.
Kolejna polska firma inwestuje w woj. opolskimartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma inwestuje w woj. opolskim
Kolejna firma inwestuje w województwie opolskim. Polska firma Skyfood zainwestuje w Brzegu, w hali przemysłowej od WSSE „"INVEST-PARK". Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna oficjalnie podpisała w grudniu 2025 roku umowę najmu na moduł C hali przemysłowej w Brzegu z firmą Skyfood, która już wkrótce rozpocznie tam swoją działalność, obok prężnie już działającej w module A firmy Tech Wire IT.
Kolejne dwie firmy zainwestują w woj. śląskim, przy wsparciu KSSEartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne dwie firmy zainwestują w woj. śląskim, przy wsparciu KSSE
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE S.A.) nie zwalnia tempa i wydaje kolejne nowe decyzje o wsparciu dla firm, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem otrzymały je spółki GRIMAR i LICO.
Legnicka SSE – wzmacnia MŚP, zabiega o inwestorów w trzech nowych parkach przemysłowychartykuł
Pokaż artykuł
Legnicka SSE – wzmacnia MŚP, zabiega o inwestorów w trzech nowych parkach przemysłowych
Ponad 900 mln zł pozyskane jako wsparcie dla samorządów, kolejne miliony przeznaczone na inwestycje infrastrukturalne. Ośmiu nowych przedsiębiorców z innowacyjnymi projektami. Tak wyglądał 2022 r. w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Bieżący rok w LSSE zapowiada się równie ambitnie, bo spółka wspólnie z rządowymi agendami i samorządami planuje rozwój trzech parków przemysłowych. To kolejne ponad 1000 ha wolnych terenów inwestycyjnych.
[Zabrze] W Zabrzu powstanie Centrum Przesiadkoweartykuł
Pokaż artykuł
[Zabrze] W Zabrzu powstanie Centrum Przesiadkowe
Centrum Przesiadkowe łączące kolej z innymi środkami transportu, kompleks usługowo - handlowy, a tak...
Thermofin Poland rozbuduje za ponad 46 mln zł zakład urządzeń klimatyzacyjnych w Złotoryiartykuł
Pokaż artykuł
Thermofin Poland rozbuduje za ponad 46 mln zł zakład urządzeń klimatyzacyjnych w Złotoryi
Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna z kolejną inwestycją. Spółka Thermofin Poland zainwestuje ponad 46 mln zł w rozbudowę zakładu urządzeń klimatyzacyjnych z aluminium i miedzi w Złotoryi. Zgodnie z deklaracjami zatrudnienie może znaleźć nawet 200 osób.
[Polska] Komercyjne wcielenie historycznych obiektówartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Komercyjne wcielenie historycznych obiektów
Powoływane do powtórnego życia zabytkowe zabudowania zyskują zwykle charakter multifunkcyjny.
Bohema – Strefa Praga: Trwa rewitalizacja pofabrycznych terenów na Pradze Północ [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Bohema – Strefa Praga: Trwa rewitalizacja pofabrycznych terenów na Pradze Północ [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Okam Capital kontynuuje rewitalizację pofabrycznych terenów na Pradze Północ w ramach inwestycji Bohema – Strefa Praga. Rozległa powierzchnia wokół komina ma tętnić życiem. Stanowić będzie strefę aktywności, spotkań mieszkańców i ich gości, ale również wszystkich warszawiaków i przyjezdnych – a to wszystko w towarzystwie pięknej zieleni. Kształtowanie takich oaz jest odpowiedzią inwestora na trend betonowania miast.
Trwa rewitalizacja pofabrycznych terenów na Pradze Północ w ramach inwestycji Bohema – Strefa Praga [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa rewitalizacja pofabrycznych terenów na Pradze Północ w ramach inwestycji Bohema – Strefa Praga [FILM + WIZUALIZACJE]
Okam Capital kontynuuje rewitalizację pofabrycznych terenów na Pradze Północ w ramach inwestycji Bohema – Strefa Praga. Rozległa powierzchnia wokół komina ma tętnić życiem. Stanowić będzie strefę aktywności, spotkań mieszkańców i ich gości, ale również wszystkich warszawiaków i przyjezdnych – a to wszystko w towarzystwie pięknej zieleni. Kształtowanie takich oaz jest odpowiedzią inwestora na trend betonowania miast.
[dolnośląskie] Park Centralny w Świdnicy może się zmienić w Park Światłaartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Park Centralny w Świdnicy może się zmienić w Park Światła
Dużo zieleni, zaaranżowanych miejsc do wypoczynku dla świdniczan w różnym wieku oraz fontanny. Te i...
REKLAMA